CANER EREN

CANER EREN
Nationality: Turkey
Age: 2023
Playing Cue:
Breaking Cue:
Club:
Match Played: 858
Match Win: 438
Match Lost: 420
Rating: 0
Sponsors: 0
Tournaments
Date Tournament Rank
07.04.24 Sunday funday 9 Top Turnuvası 9
03.04.24 231. HANDİKAPLI ÇARŞAMBA 13
31.03.24 Sunday Funday 9 Top Turnuvası 5
17.03.24 Sunday Funday 9 Ball Tour #64 13
10.03.24 Sunday Funday 9 Top Turnuvası 9
16.02.24 Kuzey Open II 33
24.01.24 Handikaplı Çarşamba #223 9
27.12.23 220. Handikaplı Çarşamba 1
20.12.23 Handikaplı Çarşamba #219 13
13.12.23 Handikaplı Çarşlamba #218 1
06.12.23 Handikaplı Çarşlamba #217 1
29.11.23 Handikaplı Çarşlamba #216 13
26.11.23 Sunday Funday #62 3
22.11.23 Handikaplı Çarşlamba #215 1
01.11.23 Handikaplı Çarşamba #212 5
25.10.23 Handikaplı Çarşamba #211 2
15.10.23 Sunday Funday 9 Top #61 N.R.
11.10.23 Handikaplı Çarşamba #209 1
08.10.23 Sunday Funday #60 2
04.10.23 Handikaplı Çarşamba #208 3
01.10.23 Sunday Funday #59 13
27.09.23 Handikaplı Çarşamba #207 3
13.09.23 Handikaplı Çarşamba #205 9
10.09.23 Sunday Funday 9 Top #58 5
06.09.23 Handikaplı Çarşamba #204 5
02.09.23 COC-Champions of Choice 9 Ball Open 17
30.08.23 Handikaplı Çarşamba #203 17
11.08.23 KUZEY INVITATIONAL 2 49
09.08.23 Handikaplı Çarşamba #202 5
06.08.23 Sunday Funday #57 8 Top Turnuvası 13
02.08.23 Handikaplı Çarşamba #201 13
26.07.23 Handikaplı Çarşamba #199 9
19.07.23 Handikaplı Çarşamba #198 5
16.07.23 Sunday Funday #55 9
12.07.23 Handikaplı Çarşamba #197 9
09.07.23 Sunday Funday #54 9
28.04.23 TR Warmup 10 Ball Tournament 17
26.04.23 Handikaplı Çarşamba #192 17
22.04.23 Sunday Funday #53 5
12.04.23 Handikaplı Çarşamba #190 2
09.04.23 Sunday Funday #52 5
29.03.23 Handikaplı Çarşamba #188 5
26.03.23 Sunday Funday #51 17
22.03.23 Handikaplı Çarşamba #187 9
19.03.23 Sunday Funday #50 9
15.03.23 Handikaplı Çarşamba #186 9
12.03.23 Sunday Funday #49 5
08.03.23 Handikaplı Çarşamba #185 13
01.03.23 Handikaplı Çarşamba #184 3
15.02.23 Handikaplı Çarşamba #182 5
05.02.23 Sunday Funday #47 13
01.02.23 Handikaplı Çarşamba #181 17
25.01.23 Handikaplı Carsamba #180 5
22.01.23 Sunday Funday #46 3
18.01.23 Handikaplı Çarşamba #179 3
11.01.23 Handikaplı Çarşamba #178 9
04.01.23 Handikaplı Çarşamba #177 13
28.12.22 Handikaplı Çarşamba #176 13
21.12.22 Handikaplı Çarşamba #175 17
18.12.22 Sunday Funday #45 13
14.12.22 Handikaplı Çarşamba #174 5
11.12.22 Sunday Funday #44 13
07.12.22 Handikaplı Çarşamba #172 13
30.11.22 Handikaplı Çarşamba #171 13
27.11.22 Sunday Funday #43 17
16.11.22 Handikaplı Çarşamba #170 1
09.11.22 Handikaplı Çarşamba #169 17
02.11.22 Handikaplı Çarşamba #168 2
26.10.22 Handikaplı Çarşamba #167 3
16.10.22 Sunday Funday #41 13
12.10.22 Handikaplı Çarşamba #165 17
05.10.22 Handikaplı Çarşamba #164 9
28.09.22 Handikaplı Çarşamba #163 13
18.09.22 Sunday Funday #40 5
14.09.22 Handikaplı Çarşamba #161 5
04.09.22 Sunday Funday #39 17
31.08.22 Handikaplı Çarşamba #159 5